Veřejné zakázky

6.2.2014 | Rozvoj zázemí pobytových prostor domova se zvláštním režimem | « Zpět

Informace ke stažení zde.

 

Rozvoj zázemí pobytových prostor domova se zvláštním režimem

 

 

Sociální služby města Třince, příspěvková organizace, získaly dotaci na projekt „Rozvoj zázemí pobytových prostor domova se zvláštním režimem“ ve výši 3,15 mil Kč z Regionálního operačního programu regionu soudržnosti Moravskoslezsko 2007 - 2013 (dále jen ROP Moravskoslezsko).

 

www.strukturalni-fondy.cz

 

V současnosti realizovaný projekt za podpory operačního programu NUTS II Moravskoslezsko 2007-2013, řeší zvýšení kvality poskytovaných sociálních službách Domovy se zvláštním režimem a  Domovy pro osoby se zdravotním postižením. Je zaměřen na zvýšení kulturního a sociálního zázemí a zároveň na zvýšení bezpečnosti a komfortu života uživatelů sociálních služeb v Domově Sosna, v Třinci  - Dolní Líštné.

Předmětem projektu je pořízení nábytku, zdravotnického vybavení a kompenzačních pomůcek pro uvedené sociální služby. Dále obsahuje menší stavební  zásahy  do objektu Domova Sosna týkající se rozšíření elektronické požární signalizace, kamerového systému, bezdrátová signalizace piaget dream team replica watch pro uživatele a výměny původních obkladů chodeb objektu.

 

Získaná dotace na realizaci Rozvoje zázemí pobytových prostor domova se zvláštním režimem je výši cca 3.150.000,- Kč. Ukončení projektu se očekává v první polovině roku replica chopard happy diamonds watches 2014.