Partnerství a dárci

PARTNERSTVÍ

 

 

Sociální služby města Třince, p.o. získaly účelovou dotaci v rámci Programu na podporu zvýšení kvality sociálních služeb poskytovaných v Moravskoslezském kraji na rok 2017 ve výši 800 000 Kč na realizaci projektu s názvem "Rekonstrukce vchodu do Domova Sosna a vstupní bezbariérové rampy pro zdravotně postižené".

https://www.msk.cz/cz/verejna_sprava/program-na-podporu-zvyseni-kvality-socialnich-sluzeb-poskytovanych-v-moravskoslezskem-kraji-na-rok-2017-90697/

Realizace projektu r. 2018

 

 

Sociální služby města Třince, p.o. obdržely na základě Smlouvy o poskytnutí dotace z rozpočtu Moravskoslezského kraje dotace pro rok 2017 na podporu poskytovaných sociálních služeb.

 

 

Sociální služby města Třince, příspěvková organizace, získaly účelovou dotaci z programu: Program na podporu zvýšení kvality sociálních služeb poskytovaných v Moravskoslezském kraji na rok 2016, realizovaného Moravskoslezským krajem a financovaného z rozpočtu Moravskoslezského kraje, ve výši 282 800,- Kč, na projekt: Schodišťová plošina pro bezbariérový vstup z 3.NP do 4.NP – Domov Nýdek.

Účelem projektu je, vzhledem k cílové skupině našich seniorů a stárnoucí populaci, vybavit schodiště ze 3. patra do 4. patra Domova Nýdek, kde již nestoupá ani jeden výtah, schodišťovou plošinou, tak aby tyto byty byly přístupné všem lidem, včetně zdravotně postižených.

Celkové náklady projektu činí 404 140,- Kč. 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                        

Sociální služby města Třince, p. o. obdržely na základě Smlouvy o poskytnutí dotace z rozpočtu Moravskoslezského kraje dotace pro rok 2016 na podporu poskytovaných sociálních služeb. 

 

 

Sociální služby města Třince, p. o. obdržely na základě Smlouvy o poskytnutí dotace z rozpočtu Moravskoslezského kraje dotace pro rok 2015 na podporu poskytovaných sociálních služeb.

 

DÁRCI

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Distribuce tepla Třinec

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Město Jablunkov

 

 

 

BALMETO CZ s.r.o.

 

 

Těšínské jatky s.r.o. 

 

 

TESAŘ s.r.o.

 

 

Zbornik Petr