Partnerství a dárci

PARTNERSTVÍ

 

 

 

Sociální služby města Třince, příspěvková organizace, získaly účelovou dotaci z programu: Program na podporu zvýšení kvality sociálních služeb poskytovaných v Moravskoslezském kraji na rok 2016, realizovaného Moravskoslezským krajem a financovaného z rozpočtu Moravskoslezského kraje, ve výši 282 800,- Kč, na projekt: Schodišťová plošina pro bezbariérový vstup z 3.NP do 4.NP – Domov Nýdek.

Účelem projektu je, vzhledem k cílové skupině našich seniorů a stárnoucí populaci, vybavit schodiště ze 3. patra do 4. patra Domova Nýdek, kde již nestoupá ani jeden výtah, schodišťovou plošinou, tak aby tyto byty byly přístupné všem lidem, včetně zdravotně postižených.

Celkové náklady projektu činí 404 140,- Kč. 

www.kuvarsitwatch.cz

 

                                                                                                                                                                                                                                                                        

Sociální služby města Třince, p. o. obdržely na základě Smlouvy o poskytnutí dotace z rozpočtu Moravskoslezského kraje dotace Hublot Big Bang Replica pro rok 2016 na podporu poskytovaných sociálních služeb. 

 

 

Sociální služby města Třince, p. o. obdržely na základě Smlouvy o poskytnutí dotace z rozpočtu Moravskoslezského kraje dotace pro rok 2015 na podporu poskytovaných sociálních služeb.

 

DÁRCI

Perfect Distribution a.s.  Prostějov


 

 

Dongwon CZ, s.r.o.

 

 

Město Jablunkov

 

 

ARRIVA MORAVA,  a.s.  Ostrava


 

 

BUEL-Karviná, s. r. o.

 

 

Komrska Kamil

 

 

Pohludková Jiřina

 

 

Chromcová Hana